Price was right, shipping was good, taste might not be for everyone but I kinda find it oddly pleasant. Been a week of taking this stuff twice a day. Will at the very least continue to do this until the bottle runs out. Cheers.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Regular price From $24.02Regular priceUnit price per
-
Regular price From $8.42Regular priceUnit price per
-
Regular price From $11.67Regular priceUnit price per
-
Regular price From $12.32Regular priceUnit price per
-
Regular price From $14.27Regular priceUnit price per